novinky

Únorová směs novinek

8. února 2014 v 14:55 | Grace
Po delší době zase píšu nějaké ty informace z mého života a z aktivity ranče. Už dlouho jsem nepsala info, takže se mi nahromadilo několik informací.
Do školy se nám opět vrátilo písemkové období. Ach, ano, už teď. Stačí se podívat na rozvrh hodin a člověk si povšimne tolika rozepsaných písemek, že se mu na chvíli udělá blbě a neví na co by se dřív měl učit. To znamená, že tento blog si opět projde těžkým týdnem. O komentování vás neochudím, horší to bude s novým články. Dobrá výplň do tohoto období by byly stále ještě nedodělané profilky, ale ještě uvidím.
Články jsou další téma, které stojí za povšimnutí. Nějak mi docházejí nápady, proto testuji to co je už předem marné:D Fotek moc nemám, protože upřímně.. nějak se venku nedaří počasí, navíc nejsou nápady na fotopříběh nebo na to, jak fotky oživit. Chtělo by to nějakou fotosoutěž, jenže jak tak pátrám po různých rančích, nemůžu nic najít.
Na tomto blogu už také nebyla hodně dlouho žádná fotosoutěž, ale je k tomu prostý důvod- přihlásí se většinou něco kolem čtyř lidí, což nesplní minimální počet účastníků. A já se ptám; co vám na mých fotosoutěžích tolik vadí? Co je na nich špatně? Ráda bych to věděla, protože pořádání fotosoutěží patří k mým oblíbeným činnostem.

Ale nyní přestoupím k jinému tématu- výsledky kritického článku. Opravdu moc vám děkuji za nápady, přání i připomínky. O všech bych se nyní chtěla krátce zmínit a odpovědět vám svou činností na nápravu toho;)
Podle hodně z vás bych měla být o něco pozitivnější a nepsat, že na něco nemám náladu. Tohle bohužel napravit nemohu, protože poslední dobou se děje tolik věcí, že není lehké se z nich jen tak vzpamatovat. Nom, navíc jsem pesimista od narození:D (zeptejte se Bebe:D) Jsem taková jaká jsem, nom. Ale budu se snažit je omezit, přece jen se to veselé čte o dost lépe, že?
Šedý design už je tu dlouho, takže jsem objednala nový kabátek od Yasmin, který by na moje přání měl být veselejší;)
Také bych měla rychle dopsat HS, s tím plně souhlasím. Můžete se brzy těšit;)
Také mi psala Haník, ohledně článku o odběru. Ach, tak to nemělo být myšlené.. takže promiň jestli jsi to tak pochopila;)
A děkuji vám také, za všechny pochvalné komentáře, potěšili jste mě všechny;)

A co dělají modely?
Postávají na poličce a koukají se na mně zaprášenýma očkama. Sem tam vezmu někoho do ruky, opláchnu ho, nebo z něj sfouknu prach. Přijde mi, že jich mám nějak hodně, nedokážu se smířit s tím, že na mých poličkách postává něco přes 70 koníků od různých firem. Kdyby ale mělo dojít na prodej, nedokázala bych se rozloučit ani s jedním koníkem, pejskem nebo jinou zvířenou. Každá postavička u mě má vzpomínku a příběh- řekněte mi jméno, a já vám přesně povím kde jsem si daného koníka koupila:D

To by bylo všechno z nudného a předlouhého infa.. já vím, asi to nebila zábava.. ale každý si tu určitě najde to své;)
Grace

Kam zmizela ta stará chuť?

22. ledna 2014 v 15:35 | Grace
Sedím znovu u monitoru našeho počítače a sama sebe se smutně ptám : "Kam zmizela moje stará chuť do sbírání?"

Prázdniny končí, Grace taky

6. ledna 2014 v 18:17 | Grace
Návrat do školního roku způsobuje většině z nás spoustu problémů a starostí. Ani já nejsem výjímkou..

Prázdniny i přes jejich rekordní délku i letos uběhly rychle. Opět se musím e vrátit do školního roku a pololetního období plného písemek, které s počítačem nejde moc dohromady...
Já to letos budu mít celkem jednoduché, protože na počítač nebudu moct jít. Ach, ano.. jak napovídá nadpis..
Nemyslím tím svůj odchod z rančového světa, pouze asi kratší pozastavení. Počítač půjde konečně do opravy kvůli virům. Pán říkal, že si počítač budu moci v pohodě zapnout do druhého dne, ale osobně tomu moc nevěřím, protože má celkem divné problémy. Prostě a jednoduše- jestli půjde počítač zítra do opravny, mohl by být ve čtvrtek hotoví, ale já tomu moc nevěřím. Pozastavovat kvůli tomu nebudu, berte to, jako kdybych jela někam na dovolenou, třeba na hory. Déle jak týden to snad trvat nebude, ale kdo ví.
Také mi nebylo přesně sděleno, kdy si ho tam vezmou. Do té doby se pokusím přednastavit alespoň pár profilků a přidat komentáře k vašim krásným blogům...
Tímto prostě chci říct, že moje nepřítomnost je nyní jistá. Předchozím článkem jsem jen informovala a uvažovala o tam, jak to asi půjde dál. Teď to vím:)
Doufám, že mému PC pobyt v opravně alespoň trochu prospěje, nom. To vše se ještě uvidí...

Ale nyní k něčemu lepšímu;)
V pátek mi došel krásný dáreček v podobě modré deky na stablemtes koníky. Dečka je moc krásná, brzy určitě vyfotím. Má i kožíšek, který zaručuje, že mým stablíkům nebude v mlhavých dnech zima. Obálka byla od Kami B.B a já jí za ni moc děkuji:) I u mě opustila poslední obálka můj dům- brzy může očekávat dáreček Kami B.B :)

Také mám na paměťové kartě hodně fotek, které pro jistotu nahraji až po návratu počítače z opravny.
chtěla jsem jít fotit i dnes. Bylo krásné slunečné počasí a na trávě byla jemná rosa, která by fotkám určitě dodávala pohádkové kouzlo. Bohužel o takových fotkách si budu moc nechat opravdu jen zdát. Škola a všechny povinnosti totiž převážily moji touhu a já se celý den musela učit. Navíc se pak ještě trmácet na poštu a čekat půl hodiny kvůli průkazce na autobus...
Hold, tohle je realita.
S tímto se loučí vaše vynervovaná Grace

Vánoční překvapení

26. prosince 2013 v 20:56 | Grace
Nyní jsem u babičky, dědečka a strejdy. Budu tu ještě dopondělí,jsem šťastná, protože to tu mám moc ráda:)
Píšu z dědečkova PC, takže prosím promiňte ty chyby, protože na dědečkově klávesnici se píše divně:/ Do pondělí tu moc nebudu, myslím, že to pochopíte. Tady mám navíc vždycky zaplněný den, a na počítač se mi potom vůbec nechce.
**
Už jsem vám tu psala, že tady budu dostávat další dárky. Nejdřív, jsem jich čekala hodně, ale pod stromečkem ležel jediný dárek a kabelka s bonbony. Krabice byla hodně velká a já vůbec netušila, co se skrývá pod krásným a zeleným obalem s baňkami. Já nejdřív rozdala dárečky ode mě pro další členy naší malé rodiny. Nakonec zbyl pod malým umělým stromečkem poslední dárek- ona velká zelená krabice.Vzala jsem ji dorukou- nebyla moc těžká. Pomalu jsem začala trhat obal na spodním rohu balíku.Z malé dírky na mě vykoukl červený potisk. Nyní už bylo celkem jasné, co se v ní skrývá. Zrychlila jsem v trhání balícího papíru a moje tušení se potvrdila. Byla to krabice od Breyer Traditional horses, do které byl umístěný Holiday on Parade!

Holiday je dokonalý koník v krásném sametovém oblečku, ve kterém vypadá moc roztomile:3 Samozřejmě pod mýma rukama v něm dluho nevydržel, protože jsem chtěla odhalit pravou krásu tohoto modelu. Nejdřív jsem sundala uzdečku, potom sedlo a nakonec bohatě zdobenou dečku. Bez oblečku, který mu dodává Vánoční styl je opravdu dokonalý. Má dokonce i podpid napsaný na břiše ozdobným stříbrným písmem:3 Obleček se dá rozdělit na dvě části- deku a uzdečku spojenou se sedlem. Deku jsem na koníkovi nechala, protože mu velice moc sluší. Santovské sedýlko jsem zkusila Satovi, vypadal v něm taktéž moc hezky:)
**
Tento koník je prostě dokonalý a upřímě se divím, že mi ho s jeho cenou rodiče ještě koupili...nečekala jsem to:)
Nom, tak já půjdu..možná ještě stihnu okomentovat pár vašich článků:)
Vaše překvapená Grace
(zdroj: breyerhorses.eu)

Rolničky, rolničky...

21. prosince 2013 v 16:08 | Grace
Grace je ale pako,..
aneb vítejte u Vánočního infa :3
**
Nejdřív se musím velice omluvit Kami B. za to, že jí dáreček nestihnu poslat do štědrého dne. Byla jsem nemocná, takže jsem neměla přístup k poště ani k jinému zařízení na koupi obálky a známky:( Všem ostatní jsem dáreček poslala, protože se o něj řekli dřív. Mě ještě žádný dáreček nedošel, což je mi celkem líto, když jsem posílala tolika lidem, ale co... Chápu, že nemáte čas. Takže Vám tu nemám ani co ukázat:D
**
Slíbila jsem Vám íce fotek, ale můj foťák nechce spolupracovat s počasím. Teploty pod nulu mu nědělají dobře na baterky, takže stihnu pořídit tak jednu fotku, což už mě vážně nebaví. Tak začínám doufat, že "Ježíšek" letos zaboduje s vytouženým a doufám i lepším foťáčkem. Ten můj totiž opravdu nestojí za nic, hodil by se do muzea. Uvažuji o tom, protože tam by měl širší využití než u mě:D
**
Trošku mi přechází nálada na rančování, ale vždycky se donutím okomentovat vaše články a napsat i nějaký nudný sem. Snažím se udržet jen tu svoji mizernou návštěvnost a pár komentářů, které mě "opravdu" podpoří. U Halloweenského speciálu mám dojem, že si ho pořádně přečetla akorát Liška, Bebe a dr.Kiwi, protože komentář "napínavé, těším se na další díl" mi toho opravdu hodně řekne.... Je mi to líto, protože já se opravdu snažím:) Ale bohužel většina dobrých lidí odešla do rančerského nebe a zůstali tu ti uspěchaní, mezi které občas patřím i já :( Ale doufám, že o Vánocích se každý zamyslí, protože já to udělám. Vánoce jsou svátky klidu a pokoje, tak doufám, že vnesou klid i sem:)
**
Na ranči se neděje momentálně nic zajímavého. Na chvíli jsem dostala vyráběcí, takže jsem jí stihla využít a vytvořila jsem modrou uzdečku pro Foresta. Má už modrou dečku, takže krásně ladí. Byla to pěkná makačka, vyrobit to na malého stablího fríse, ale nakonec jsem to zdárně dokončila. Fotky mám, ale ve špatné kvalitě. Nevím, jestli z nich něco poznáte, ale můžu zkusit je dát sem;) :

Všiměte si toho, že Grace si konečně našla čas použít kroužky :3 Jsou od dědečka a mimořádně se mi hodí. Složitě se ale připevňují na něco, ajko je uzdečka, takže proto mluvím hlavně o čase.
**
Všechny dárky na Vánoce mám koupené a zabalené, cukroví napečené.. co víc si přát? Konečně mám trochu klidu a pokoje. Jen rančerská nálada mi tu trošku chybí. Ale co, snad ji brzy také dostanu:)
Následující dny můžete zase očekávat profilky:) Baví mě psát profilky:3 :D
**
Nom, přeji Šťastné a Veselé svátky!:) Vaše Grace

Adventní doba

2. prosince 2013 v 20:49 | Grace
Ahojky, konečně tu máme první adventní info;)
Nom, já jsem se na prosinec těšila, ale nemám se moc dobře.Spadla jsem a natloukla si koleno, opradu hodně to bolí, takže jsem tu uzeměná u PC. Ale i tak nestíhám. Musela jsem toho hodně dělat do školy a na kytaru, potom se ne a ne odvrátit od televize. Hold, každý potřebuje chvíli klidu:)
Také jste si určitě všimly nového krásného designu od Yasmin. Moc se ti povedl!:) Ta Lily na záhlaví je úžasná. Dokonce jsi se při tvorbě zimního designu dokázala vyhnout modré! Moc ti děkuji;) Vám se asi líbí, protože už jste se stihli do komentářů ozvat.
**
Ale nyní už to adventní info. Nom, už tu mám pár lidí, se kterými si budu posílat dárečky určitě. Nom, pokud by ještě někdo chtěl, klidně si dáreček vyměním, ale ať Vás už není moc. Poštovné není moc levné a můj čas by na to asi také nestačil. Doufám, že Vám to nevadí, vybírala jsem z řad těch Skypových, ale i tady na ranči je hodně kamarádek. Je to na Vás, pokud by mi někdo chtěl poslat dáreček, napište. Moc ráda oplatím. Nom, ale dárečky si určitě budu posílat s
Jeife
Ašou
Haníkem
Leníkem
Pro Vás už mám dárečky hotové, ale na posílání je ještě brzo. Jen Vás nechám se napínat:D
**
Také je tu dlouho opovídaný Halloweenský speciál. Konečně se chystám napsat další díl, takže o něj určitě nepřijdete. Chce to jen trochu trpělivosti, protože není jednoduché napsat pořádný příběh s dějem. Já si myslím, že na si raději počkáte na lepší počtení, než aby to bylo teď hned a rychle. Opravdu koc se Vám omlouvám, že už to tak dlouho slibuji. Je mi to moc líto, ale mám také jiné nápady na články a také Vám ráda dávám komentáře na blog.....
Zrovna nyní Vám je půjdu rozdat k novým článkům!:)
Grace


Šnek kliparty 5 275x379

Tak snad zase naplno zpět

13. listopadu 2013 v 15:33 | Grace
Ahoj!
S velkou radostí Vám oznamuji, že jsem zase zpátky:) Teď budu již více abíhat a budu mít čas si přečíst i ty dlouhé články. Jsem moc ráda, protožr to bylo vážně těžké.Nyní zůstává na seznamu písemek už jen zeměpis, což je pro mě přímo velká úleva! Jsem opravdu moc ráda, že tu s Vámi můžu být.Omlouvám se, že jsem tu s Vámi moc nebyla. Za tu dobu mi také hodně klesla návštěvnost. Dost mi to mrzí, protože jsem Vás obíhala každý den. Sice trochu naspěch, ale opravdu každý den.Doufám tedy, že teď se moje návštěvnost vrátí trochu zpátky. Moc by mě mrzelo, kdyby se tak nestalo.

Samozdřejmě jsem také byla fotit. Jak jinak:D Já mám totiž focení moc ráda, takže tu máte pár fotek poníků za slunečného dne. Fotky opět v makru, proto myslím, že se celkem povedly.Fotit ve slunečném období byla radost, protože dlouho sluníčko nesvítilo.Chytla jsem to akorát!:) Nom posuďte sami:
Snad se Vám líbily. Některé nejsou zrovna moc zaostřené, ale jiné zas jsou. Njn, můj náladový foťáček:3

Tak, co tu tedy můžete čekat teď, když jsem snad naplno zpátky?
1) nové články na CAMH, doporučuji sledovat. Mám také spoustu nápadů, jenže nemám chuť je zveřejnit. Čím to asi je? Už vím!
2) fotky, hodně fotek!
3) dokončení profilků, bude to hodně práce, ale budu si věřit:D
4)Halloweenský speciál:) myslím, že se všichni těšíte
5) Nejočekávanější nakonec, dokončení dárečků pro SB!

No, tak já Vám půjdu dát ty komentíky:)
Rekonstrukce

2. listopadu 2013 v 20:40 | Grace
Ahoj, rančerky:)
Mám tu pro Vás několik informací, některé budou zábavné, některé ne. Snad se tento článek bude líbit:)

Nejdříve napíšu něco o sobě.Poslední dobou opravdu moc nestíhám, příští týden navíc píšeme ze sedmy předmětů a ještě k tomu u nás spala Bebe.Bylo to super, jenže mi to ohromě přidalo k časovému zoufalství. Už jsem dokonce vynechala tři díly Halloweenského speciálu, který měl být na blogu pravidelně. Nom, je mi to velice líto, jenže já s tím opravdu nemohu nic dělat. Odpadl nám třídní koncert, takže jsme se zase museli ještě více učit.Alespoň jsme měli tu slíbenou přehlídku dravců. Bylo to krásné, vidět ty velké šťastné ptáky si volně létat po okolí. Zřejmě se u chovatelů mají dobře, protože se k nim vždycky vrátí, i když to nemusí dělat. Nom a já jsem tak náhodou vyhrála to, že jsem si mohla zavolat jednoho z těch ptáků na ruku. Vybrali mi malého supa, dali mi rukavici s masem a já měla na dravce zavolat jménem. Jmenoval se myslím "Pačes" :D Byl dost těžký, když si mi sednul na ruku. Vzal si maso a odletěl pryč. Byla jsem z toho moc šťastná. Velmi krásný zážitek, který dodal hodně super náladu. Bohužel ta mi hned
vyprchala:(

Slavíte Halloween? My jsme se pokoušeli, ale jen v podobě Halloweenského dnu ve škole. Já šla za čerta. Nom, potom jsme s Bebe byli na hřbitově rosvítit svíčky na hrobech našich rodin a odešli jsem tmou. To byl jediný pokus si nějak užít tento duchaplný svátek. Ale on je spíše smutný, než veslý a plný sladkostí. Na našem ranči se Halloween nijak neslavil a zřejmě ani slavit nebude. Nom, uvídíme;)

A teď konečně k nadpisu.Tento blog bude několik týdnů fungovat "ve znamení rekonstrukce". Zejména pak profilků. Právě v nich mám veliký zmatek.Také by mohl být nový design, ale ještě nevím. Pokud ano, tento se zřejmě na blog ještě někdy vrátí:) Také budu promazávat staré články, protože se mi smazaly všechny starší fotky z blogu. Prostě budete muset přežít ty profilky a rozcestníky. Bude to takový volnější týden, i co se týče obíhání Písemek bude opravdu hodně, jak už jsem stačila zmínit, a navíc ještě ta rekonstrukce. Doufám, že Vám to moc vadit nebude.

Čekejte tu fotky, které jsem s Bebe nafotila. Zkoušela jsem něco na její foťák, který je vyloženě dokonalý, tak s tím počítejte;) Také jsem u Bebe vyráběla. Bebe měla vyráběcí náladu, ale já ne:D Dopadlo to hodně špatně. Byla jsem smutná a rozzuřená, výrob podělaný a nevyzbylo mi moc materiálu. Tkže se prosím Vás nikdy nepokoušejte vyrábět, když nemáte vyráběcí. Dopadne to zřejmě hrůzně:(

Dála jsem na blogu Schleichovky našla novinky od Schleich pro rok 2014. Jejich celé hodnocení jsem napsala na blog CAMH, tak se tam určitě mrkněte. Také jsem na vaše přání zrušila všechny soutěže, Pompin to napsala na blog a já jen souhlasila. Nikdy mě nenapadlo se nad tím zamyslet takhle, ale myslela jsem to dobře. Nom, takže teď už na CAMH nečekejte žádné soutěže;)
Ale zpátky k těm novinkám. Na Fjorda jsem velmi dlouho čekala. Byl to pro mě dosud nevymodelovaný koník a tak s napětí čekala jsem, co přinese mi další den. A nyní ten okamžik nastal, Bebe rozklikla odkaz a brzy se zobrazil jeho obsah.Byla jsem velice překvapená. Velice nepříjemně překvapená:( Všchni nový koníci nevypadají vůbec hezky. Jediná rodina Shetlandů mi přijde celkem dobrá. Podle mě tito koníci vypadají jako od jiné firmy. Krásně propracované SCH bych v některých nepoznala. Narozdíl od nádherných koníků z roku 2013 jsou tito naprostým krokem dozadu téhle firmy. Je to samozdřejmě můj názor, ale je mi to moc líto:(

Dám sem jejich fotky, hodnocení je na CAMH;)

Na živo jsem je ale neviděla, takže nemůžu pořádně soudit. Možná mě tito koníci v obchodě zaujmou více;)

Arabská klisna


Arabské hříbě


Falabella valášek

Fjordský hřebec


Fjordské hříbě
Fjordská kobylaFríská klisna

Knabstruppské hříběShetlandská klisnaShetlandské hříbě


Schetlandský pony valach

Trakénská kobyla
Trakénské hříbě
Trakénský hřebec

Tak nebuď smutná, když svět ti vše vzal,....

20. října 2013 v 12:29 | Grace
Ahoj,
dnes tu píšu další článek.Proč to dělám? Já ani sama nevím.Ze zvyku to asi nebude.Já moc dobře znám ten pocit když ztratíte člověka, který vám je tak moc blízký, člověka na kterém Vám záleží.Tento článek asi nebude tak optimistický, jak by někdo z Vás čekal, ale co. Je mezi Vámi několik lidí, kteří si prostě nedali pokoj, pořád se mě ptali, kdy napíšu další článek.Lidi, věřte, já jsem ten nejtvrdohlavější člověk na světě a vždy si stojím za svou pravdou i když to občas taková pravda není.Můžu Vám říct narovinu, že nerada si přiznávám chybu. A teď píšu článek, vůbec nevím, jak jste to dokázali, protože tohle se u mě nestává moc často.Asi bude něco na tom, že tu mezi Vámi mám ještě být. Nechci, aby s tím někdo seknul kvůli mě, to rpoboha nikdy v životě nedělejte, že Wolke! Možná tohle je ten hlavní důvod, proč jsem tady.Nechci, abyste zažili to stejné co já, když mě opustilo pár lidí, kteří pro mě byli důležití.Možná to delší dobu nebude takové, jaké to bylo.
Nicméně na sebe můžete být hrdí, dokázali jste téměř nemožné, jste úžasný kolektiv.Hlavně, když táhnete za jedno.

**
Ještě je tu jedna věc, která stojí za zmínku.Přesně před čtyřmi roky jsem si koupila svůj první model. Ano, dopadlo to zajímavě.V den, který jsem už někdy něco začala, začínám to stejné znova.Možná to tak má být,možná to bude lepší než předtím.Ale věřte, nikdy se nebudu tvářit, že jsem ten článek nenapsala.Jen vám tím chci říct, abychom si vážili člověka, který Vám tu připadá jako samozdřejmý.Co když se něco stane a už ho nikdy neuvidíte?
**

Tak nebuď smutná,když svět ti vše vzal.
Když zbývá ti jediné, táhnout to dál!

Moje Stablí mánie pokračuje!:)

10. října 2013 v 16:25 | Grace
Ahoj!
s potěšením Vám oznamuji, že moje Stablemates mánie pokračuje:D
Tentokrát na ranč přjeli nový koníci,které už jsem dlouho a pracně zháněla.Je to takové splnění malého sběratelského snu, navíc jeden koník stál jen 50 Kč a poník za 20Kč, no neber to!

Menší info:)

3. října 2013 v 17:06 | Grace
Ahoj!
Je tu takové kratší info;)
Moc toho přes týden nestihnu.Škola a kroužky mi zabírají plno času a když si konečně najdu čas na PC.Nějak se mi nechce napsat článek a já se stejně zakecám s někým na Skype,že Bebe,Lenik a Jeife?:D
Takže stejně jen oběhnu pár jmen a psaní článku odložím na pozdější dobu.Tak je to pořád dál a dál.Pak je najednou čtvrtek a návštěvnost mizivá.
Dnes Vás konečně oběhnu komplet,takže se máte na co těšit;)
**
A teď něco k našemu Halloweenskému speciálu: První díl bude již tuhle neděli!Super,ne? Já se celkem těším, i když skutečné setkání by bylo samozdřejmě o dost lepší.Bohužel svět je velký a o zázraky je na něm nouze:/ Ale co,ráda jsem mezi Vámi zde,na blogu a to mi zatím musí stačit.No,odběhla jsem trochu od tématu této odrážky,takže se radě vrátím zpátky k tomu,co Vám chci zdělit;) Myslím,že se tento nápad dočkal menšího úspěchu,a tak přidávám ještě projistotu seznam členů,kteří přijedou na "chatu";)
Grace
Bebe
Aša
Jeife
Naty
Liška

Možná ještě někoho vezmu,ale rychle,prosím!:)
Abych nezapoměla,je tu ještě místo,kde naše chata bude.Takže,napiště prosím Vás do komentářů,kde chcete aby chata byla:)Ten,jehož místo vyhraje,spolupořadatel.Já budu ten hlavní,abych mohla popsat,jak to začalo:D ;)
Pustá louka
Opuštěné místo v horách
Márnice
Někde v hustém lese
Les,to je jedno:D
Opuštěná poloprázdná chata v lesích plných mlhy
**
A neposlední řadě jsem také vyráběla.Vyráběli jsme společně s Jeife,bohužel jen přes webku:( No,nevadí.
Po asi čtyřech hodinách,příprav,nákresů a vyrábění bylo vše hotové.S Jeife jsme si Skypovali asi 2 h a 30 min,ale já si dělala náčrty včera večer,byly dost důležité:D
A teď už konec zbytečných keců,je tu mé dílo!:

Doufám,že se Vám alespoň trochu líbí.Napiště do komentářů,ok?:D
Grace

Totilas

30. září 2013 v 20:33 | Grace
Plemeno:Hanoverský kůň
Pohlaví:hřebec
Povaha: Je to klidný a pohodový koník.Jen tak něco ho z míry nevyvede.Má krásné a lehké kroky a na drezuru je dokonalý!K ostatním koníkům se chová velmi dobře,krásně se všemi vychází:)
Věk: 4 roky
Potomek: /
Zaměření: Drezura
Rodiče: hledáme
CM: ne
Značka:Breyer
Cena:860 Kč
Vzácnost: 7/10
Stav: 10/10

Rekordní návštěvnost!

23. září 2013 v 19:49 | Grace
Je to divné,kdaždý má poslední dobou velice nízkou návštěvnost a u mě byl v pondělí pokořen rekord!!Sice jen o dva lidi,ale přesto moc děkuji!Zároveň byla překročena návštěvnost 6000!Děkuji moc!Počítadlo mám asi od Vánoc a myslím,že za tak krátkou dobu je 6000 lidí opravdu hodně!!!Děkuji všem,kteří na můj blog pravidelně chodí,děkuji!!
Teď dám tu návštěvnost!
Navstevnost za minuly tyden (16.9. 2013 - 22.9. 2013) je:
Pondeli: 42
Utery: 23
Streda: 9
Ctvrtek: 18
Patek: 31
Sobota: 25
Nedele: 23
až na středu prostě super týden!:)

Jsem zpět!

1. září 2013 v 20:43 | Grace
Ahoj!
Tak jsem zase zpět:)Moc jsem si to užila,až na to,že se nám rozbilo auto.Grrr....
Jinak to byla úžasná dovolená,hlavně poslední noc.Tak jsem se ještě nikdy nenasmála.Hráli jsme Macháčka a teta mi řekla,že neumím lhát,u když jsem to nakonec vyhrála:D V ulici u nich umřela jedna kočička:/Řekl nám to Leoš.Tak jsme si s Kámošem(Kamila-Kámoš) vzali Kofolu,rodiče Bechera a začal smuteční proslov:D *Citace pod perexem*

Odjíždím:)

24. srpna 2013 v 12:00 | Grace
Ahoj!
Teď už budu zřejmě někde mezi Prahou a Brnem.Odjíždím na naši poslední dovolenou,na Šumavu!Bože já se tak těším!I kdyby mě člověk poslal do Afriky nebyla bych šťastnější:) Jedu totiž společně se svým strejdem a jedu za "tetou" ,která vlastní penzion.A u ní bydlí kamarádky, se kterýma jsem se neviděla aspoň čtyři roky:D Jejich tatínek bydlí v Americe."Jde se přemlouat na Breyery:D" - a ony mají Amercký státní občanství.
No nic,nebudu tu asi až do konce prázdnin.Takže svěruji CAMH Wolke.Přednastavené články asi nebudou,možná tak jeden.Neočekávejte žádné obíhání.
Beru s sebou pár modelů a foťák.Takže bez obav,fotky budou.Zatím nevím,jaké modely si mám vzít.Jistého mám jen Schleich Haflinga Siriuse.Jaké jsem si vzala se dozvíte až se vrátím,společně s fotkami:)

Tento článek je přednastevený!Ahojky,Grace

Rančerské prázdniny zkončili

19. srpna 2013 v 17:46 | Grace
Ahoj,jsem zpět!
Moc Vám chci poděkovat za pěkné komentáře u příběhu.Také už jste si mne dokonce přejmenovali.
Nyní to bude dobré:D Mám čas a tolik nápadů na články,že bych mohla rozdávat.Takže tu čekejte moji aktivitu:D Těch pět dní bylo úžasných.Pokud chce někdo vědět co jsem dělala,přečtěte si perex:)Myslím,že je to celkem zajímavé.Alespoň pátý den,prosím:)

Design je tady!

7. srpna 2013 v 19:21 | Grace
Ahojky!
Design je po delším čekání tady a já jsem více než spokojená!Jak se líbí Vám?Ještě dostanu nějaké avatary,oddělovče a ikonky k němu.Na ty se také moc těším:)Už aspoň potřetí děkuji Gaz:)
**
Také děkuji moc za komentáře u minulého článku:) Byla jich hojné množství a samá chvála,i když nechápu co na mém designu vidíte.Já s designy neumím:D.No,ale každopádně moc děkuji.Jsem z vás moc šťastná.Takže Vás teď půjdu zabít oběhnout:D Ne, Vás vás bych nikdy nezabila:D
**
Ráda bych ještě věděla,kdo z vás jede na ALS? Já ještě nemám nic připraveného.Leda tak poslané přihlášky,koupenou krabici a předtištěné cedulky.Toť vše.Už se ,ale opravdu moc na Vás šechny těším!Účastníky už mám jasné,zřejmě ale přibudou ještě dva.Konekrétněji od nás jedou všichni moji BH.Víc neřeknu,bude to překvápko:D
**
Hlas lidu rozhodnulže zatím zůstanu jako Keník,ale pořád mám své pochyby.Mno,nevím....

Tak čau!
Keník

News

3. srpna 2013 v 19:27 | Keník
Ahojky!
Poslední dobou jsem byla jen na koupalištích,takže se omlouvám za neaktivitu.
Jak jste si mohly všimnout-fotosoutěž je o něco prodloužená.Bylo vás málo a ještě nemám porotce.Takže moc prosím,přihlašte se!:)
**
Byla jsem fotit:)
Některé fotky jsou na mne opravdu povedené,ale některé jsou totálně hnusné.Mno,posuďte sami:

Tuto fotku žeru:DJe na ni Flíček

Také celkem nevím o čem psát.Asi udělám pokračování nějakého příběhu,nebo nevím.Zítra ani v pondělí tu moc velkou aktivitu nečekejte.Zítra jedu na koupák a v pondělí k zubařce.Pondělí bude snad nejhorší den z celých prázdnin-vstávám hodně brzo,pak jedu k ortopedovi na preventivní prohlídku,pak mi ještě bude zubařka trhat stoličky,AU!Snad si za to vysloužím aspoň nějakého pěkného koníka.Mám zálusk na CMko od Mazla.Ještě uvidím:D

**
Neím co by vás zajímalo a co mám psát za články.Prosím,pište do komentářů,co by vás zajímalo.
**
Jinak poslední dobou jsem znovu přemýšlela o změně přezdívky.Přišla jsem totiž na jednu úžasnou,která by se mi moc líbila.Ják by jsem se vám líbila jako Grace(grejs)? Je to normální jméno a je odvozené od slova milost.Vím,nějak moc milá nejsem,ale na druhém blugu mi každý druhý píše,že jsem ta nejmilejší osoba z blogu:D Tak nevím:/ Znají asi jen samé idioty a já nenormální jsem mezi nimi král:D

Toť vše

Vaše Keník (Grace)

Pozastavuji

13. července 2013 v 14:02 | Keník

do 18.7.2013


Jak již jistě víte,jedu do Orlických hor na 4 noci.Nemám nic přednastaveného,takže se omlouvám.

c.č

Jak to bude o prázdninách?

27. června 2013 v 15:01 | Keník
Ah,konečně prázdniny!
Ale jak to bude s blogem o prázdninách?

29.6.-11.7. Skautský tábor
Takže tedy pozítří jedu na tábor.

-Neobíhám(po dobu táboru)
-Články přednastaveny zřejmě obden,nejspíš challenge,něco o mně také nějaké info
-bude přednastavená fotosoutěž s přihláškou do konce července
-Budu ráda,když sem někdo zajde:)
14.7.-18.7 dovolená Orlické hory
-podrobné info později
-čekejte fotky
24.8.-31.8 dovolená Šumava
-podrobné info později
-čekejte fotky
prázniny u babičky,dědečka a srejdy(pro vás nic,počítač mají:D)Jdu přednastavit články na tábor,,Ahoj!"

"Goodbye forever!"

26. června 2013 v 19:56 | Keník
Konečné rozhodnutí!Končím,vážení!

© Aurora

HLS se náramě vydařila

23. června 2013 v 11:19 | Keník
Bylo to úžasné!
Mě se HLS hodně líbila a odvezla jsem si plno nováčků.Také se mi moc líbili tradíci a tak jsem si také jednoho musela odvést!Prostě to bylo nej a poznala jsem spoustu dobrých holek!No nic,nebudu kecat a dám sem fotky!

fotka by Rainbow mamka:D

Jsem tu zpět

21. června 2013 v 13:32 | Keník
Ještě prosím o dva dny klidu,pak se určitě vrátím na plno s fotkami,chellenges a jinými rančovými věcmi!

1)Oběhnu Vás:)
2)Včera jsem byli na božím muzikálu Kočky (Cats)-bylo to úžasné.Konec celkem smutný,ale fat to bylo super!Chtěla jsem su koupit lezáček-přijdu k prodavačce a zepatám se:"Kolik stojí ten program?","Tenhle je za 98!"
To byla knížka sotva o deseti stránkách.Hrůza to zdražování.

3)Co plánuji po HLS na blog:
-pokračování všech příběhů,tedy: Terčin životopis , Cesta na vrchol a příběhy slavných
- challenge: Bláznivá challenge fotografa a Challengne about me(by Pompin)
-další nová SR
- fotky
-profilky
-spoustu aktivity !:D

To by bylo zatím vše,pá pá!:D

Zase jsem tu nebyla

16. června 2013 v 11:56 | Keník
Čím víc se blíží léto,tím míň tu jsem.
Známky už budou zítra uzavřeny,takže mě tu nic nedrží.Lítám venku a užívám si sluníčka.Nebyla jsem tu v pátek ani včera.Byla u nás kámoška a náramě jsme si to užili.Přžila jsem i záěrečku z matiky,angličtiny a zkoušky z kytary.S Andrejkou jsme byli na kolech.Zvládla jsem to těžko,ale nakonec jsem to ujela.Dnes jsem vlezla na notebook a našla haldu nových článků.Snažila jsem se okomentvat všechny, i ty za pátek a sobotu.Zabralo mi to celé dopoledne.

**
Na ranchy není celkem nic nového.Koníci se radují z léta.Na HLS nám zřejmě přijedou nový koníci.Jsou ale jako překvapení,takže se máte na c těšit.Komentáře u mích článků už se také lepší,takže si nemám na co stěžovat a rančerství si poslední dobou přímo užívám.Sice tady na blogu moc nejsem,ale jsem vždy ráda když se sem dostanu!

No nic,ahoj!Jedu na výet do Antroposu!

Děs a hrůza

2. června 2013 v 12:43 | Keník
Ahoj rančerky!
Proč ten ošklivý nadpis??
Zřejmě proto,že tento článek si přečte jenom třetina SR a pár jiných lidí.
Přestože mám 28 SR,u každého článku najdu vždycky jenom 9 komentářů,což je opravdu jenom nicotná třetina.
Já vím,moje články také nejsou nic moc,ale snažím se to zlepšit!Myslím,že i komentovací tempo se u mě za poslední týden zlepšilo a já se snažím komentovat každý váš článek,i když jsem vás tu dlouhou dobu neviděla (třeba komentuji jen jednou větou,ale jindy už není co říct).
A tak by mě zajímalo,když tu ten článek nechám dva dny,kolik lidí ho okomentuje.Jestli málo,budu se muset vyjádřit ke každému SR zvlášť a ty jejichž komentář tady nenajdu smazat,přesně jako to udělala Andy.
Pokud to bude víc než jen třetina,žádné promazávání děla nebudu a budu se snažit najít nějaké řešení jinde.
Návštěvnost také klesá.Hold se s tím asi budu muset spokojit.
Prostě bych ale byla ráda aspoň za polovinu!

 
 

Reklama