Říjen 2013

Dárečky pro SR 2 díl

30. října 2013 v 18:30 | Grace |  sr
Ahoj!
Jsem zpět, ale pořád nemám moc času. Zítra Vám sem dám snad další díl Halloweenského speciálu.Nemůžu však nic slíbit, protože je toho na mě moc:(
U prarodičů to bylo úžasné:) Se strejdem sem byla zase na výletě, tentokrát jsme se plavili na lodi přes Dalešickou přehradu. Zase to byla sranda, no:D Dvě hodiny plné úžasných vtipů, na konci jsme si koupily brambůrky a pití v baru:3
Jednoduše to bylo úžasné. Králíčci byli už pořádní mazlíci, protože je babička konečně začala hladit.Aspoň mají krásný život, když je pak pověsí vzůru nohama a podříznou je :( Je to moc smutné, jenže co s tím nadělám já.Dnes byl k obědu černobílý králíček, hrůza! Nejedla jsem, protože tohle zvíře jsem si včera ještě hladila:( Chudák malý, je mi to tak moc líto.Nom, ale o tomhle zase někdy jindy.
**
Jak jsem slíbila, mám tu zase pokračování dárečků pro SR.Jsou jen čtyři, protože jak říkám, řasu je málo. Navíc se mi to dnes celé sekalo a mě už to začalo štvát. No co, zachvíli tu bude třetí díl, nebojte!


Anča

Ikonka:
Oddělovač:

Kami B.

Ikonka:
Oddělovač:

Wolke:


Ikonka:
Oddělovač:

Naty


Ikonka:
Oddělovač:

Tak snad se Vám to líbilo! Zase napište, jaký byl nejlepší. Fotky jsou opět Vaše!
Grace, která to nestihne!

Naše sesterské ranče

27. října 2013 v 21:21 | Grace |  Ranch
Ahoj, rančerky!
Jak se Vám daří? Já se mám moc super, protože jsem na prázdninách u prarodičů. Nom, je to tu mc super, takže Vám asi nemusím vysvětlovat, proč do středy omezím svou aktivitu na počítači a hlavně na Skypu.
Uhm, je tu spoustu zážitků, ale pokud je budete chtít vědět ( což asi nebudete:D) tak Vám na to udělám samostatný článek.
Halloweenský speciál také nestihnu napsat. Moc se Vám omlouvám, že nebyl ani minulou neděli.Napíšu Vám ho ve čtvrtek, chcete?
Pokud je řeč o tomhle, musím udělat druhý díl " dárečků pro SR", ale až ve čtvrtek, až budu doma u svým grafických prográmků;)
Nom, ale teď již k tématu tohoto článku. Je to takový oznam o mých "sesterských rančích". Ano, jde o další z mých debilních nápadů.Nom, ale Jeife už ho stačila použít:D Ti, kteří jsou ve stádečku by měli vědět o co jde.Nom, ještě Vám to tady vysvětlím;)

Pravidla sesterských rančů:
1) Jejich majitelky jsou dobré kamarádky
2) Jeijich majitelky se dobře znají (hodně psaní přes Skype, FB nebo jiné, kontakt na LS, kamarádky ze školy,..)

Nom,tyto pravidla jsou dosti jednoduchá. Neřešit;) Je to tak lepší. Přecejen není lehké splnit tyto podmínky.
Tak,moje sesterské ranče jsou:


Ceznam bude také na konci stránky;) Nom, klidně si písněte, když budete chtít být sesterské ranče.Ale pamatujte.Tohle je závažné pouto.Budete muset být připraveni dotyčnému pomoct a podpořit ho, když to bude potřebovat. Tohle je prostě velké spojenectví!Je to, nejlepší internetové kamarádství. Něco, co musíte zjistit, až si s dotyčným budete pstát dlouhou dobu. Něco, co Vám bude říkat že tenthle člověk mě potřebuje.
S úctou, Grace


ZÁPIS SR a OR!

25. října 2013 v 19:59 | Grace |  sr
Ahoj!
Zubařku jsem přežila;)Celkem to bolelo.No, nebudu Vám tady povídat o svém chrupu, protože Vás to asi moc nazajímá. Ale mám za to koníka k Vánocům. Pečlivě jsem si prohlížela obrázky jednotlivých modelů, nakonec jsem dospěla ke svému názoru:) A jakému? Dozvíte se za 60 dní:D Přesněji na Boží hod Vánoční, kdy bych ho měla mít už doma.Protože to znáte, rodiče nekoupí, nebo mi model vykoupíte vy.... Však to určitě znáte;)
Dále bych chtěla napsat ještě něco, co se až tak nevztahuje k nadpisu tohoto článku. Jsem moc ráda, že u minulého článku bylo 10 komentářů, ale na počítadle je jen šestnáct lidí. Většinou u mě bývalo tak třicet a je mi to moc líto. Já Vám ráda píšu články a moc se snažím, aby se blog líbil i náhodným návštěvníkům. Také jsem zjistila, že Jeife má podobný problém.Na počítadle má sice čtyřicet lidí, ale komentářů u článku má jenom pět. Tak jí honem běžte udělat radost a začněte jí komentovat články. Budu za Jeife moc ráda;)
A teď již ten slibovaný zápis SR!
Jelikož mám v menu zmatek, protože hodně lidí bohužel skončilo anebo pozastavilo, tak bych byla ráda, kdyby se všichni zapsali. Nabírám i nová SR/OR tak budu moc ráda, když se zapíšete. Ti, které mám v seznamu v menu a nezapíšou se, dám do speciální kolonky "v zápisu SR se nezapsali". Tito lidé budou mít podmínky stejné jako ti, kteří jsou v kolonce "vzpomínáme". Budu jim občas komentovat blog a asi jednou za čtrnáct dní se budu dívat, jestli nenapsali nový článek.Takže by bylo moc dobré, kdyby se mi zapsalo co nejvíce lidí.Na zápis SR Vám dám zhruba měsíc, takže se zapište do 5.12.2013!
Ty, které v menu ještě nemám, nechť vyplní toto:
Jméno:
Odkaz na blog:
A fotečka nakonec!Vánoce, Vánoce přicházejí!

24. října 2013 v 20:31 | Grace | 
Ahoj, rančerky!:)
Já se nemám moc dobře.Bolí mě zub a zítra půjdu k zubařce.Bude mi ho trhat, bude to prostě hrůza.Já nenávidím zubařky, ale je divný, že k ní jdu dobrovolně.Jenže ten zub tak strašně moc bolí, že bych si nejraději vyrvala celou pusu.
**
Nom, ale teď už k tématu článku;) Do Vánoc zbývá asi tak 60 dní a já už pomale začínám rozmýšlet, co k nim.Mám v tom celkem jasno.Chci nový foťáček, nějaký trchu slušnější, potom Breyer Tradi postavičku, knihu a model.Model, v tom chci právě od Vás poradit, protože nejsem schopná se sama rozhodnout.Rozhodování je moje velice slabá stránka a já se rozhoduji mezi dvěma úžasnými modely.

TH o něm:

Breyer - Sato


Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1470
Naše cena: 890.00 Kč
bez DPH: 890.00 Kč
Když se řekne plnokrevník, většinou si vybavíme hnědáky, ryzáky, možná grošáky. Ale jen málokoho napadne plnokrevník se strakatým zbarvením. Sato je skutečným unikátem ve světě dostihových koní, jeho zlatavou palomino srst totiž zdobí sabino vzorování. Je to člen Jockey Clubu a zároveň čistokrevný Thoroughbred. Pochází z farmy v Kanadě a nyní si jej můžete i Vy přidat do své sbírky. Jistě nebudete litovat, jde o skutečné dílo z edice portrait modelů od firmy Breyer!
Já o něm:
Tento model chci tak velice moc dlouho! Měla jsem úpnlně rozhodnuto,protože tohle je ten nejkrásnější modýlek na světě! Pak ale přišli do TH novinky a já se jaksi nemohu rozhodnout:D Je pro mě od dost krásnější než Holiday, ale Holiday je zase o dost vzácnější! (mimochodem taky dražší). Oba bohužel mít nemohu:(

Breyer o něm:

Breyer - 2013 Holiday On Parade


Výrobce: Breyer
Naše cena: 1100.00 Kč
bez DPH: 1100.00 Kč
Nejnovější model z vánoční edice. Krásný Palomino Saddlebred s bohatě zdobeným vánočním kostýmem zabalený ve stylové krabici. Tento kůň je na před-objednávku. Předpokládaný termín dodání je 6.prosince 2013. Před odesláním objednávky, nebo v případě změny termínu dodání, budete informováni e-mailem. Děkujeme za pochopení.
Já o něm:
Tento modýlek je pro mě také naprosto úžasný, na Sata ale asi nemá.Jenže je vzácnější a mě velice láká možnost, mít na ranči také nějakou raritku mezi mími řadovými koníky.Tak právě pro to Vás velmi moc prosím o pomoc!
Takže, moc prosím o radu. Vzácnější nebo hezčí? Předem Vám za radu moc děkuji,
Vaše Grace

Fotky! Fotečky! Nápad! Konečně;)

22. října 2013 v 20:30 | Grace |  Fotopříběhy
Ahojky, rančerky?
Jak je? Já se mám dost dobře, protože se mi vrátila super nálada;) Takže jsem hned popadla foťák a šla se projít do lesíku.Samozdřejmě nesměli chybět modely, takže vznilko příjemné focení, které mi dodalo rančerskou náladu.Vzala jsem s sebou Cherry (stará Shir klisna), Lunu (CM od Nae) a několik dalších Stablíků, kteří přišli nedávno a já jim proto nestihla dát jména. Takže teď dost povídání a dám Vám sem odkaz na fotečky;) :


Také tu mám jeden super nápad na scelení komunity;)
Doufám, že tu máte všichni Skype, protože já nám založila skupinu!:D Ten kdo nevím, co to je, tak to zjistí;)
Takže teď ať čtou hlavně ty z Vás, které mají Skype.Já jsem nak Skypu lenik0161 , takže si mě přidejte a napiště mi zprávu s tím kdo jste a že chcete do skupiny.Mám totiž hodně kontaktů a ve Vašem zájmu bych se v tom moc ráda vyznala.Protože čím líp se v tom vyznám, tím dřív si Vás přidám do skupiny.Já Vás pozvu a můžete si Skypovat se všema!:) Pro ty nechápavější.Prostě si mě přidejte do kontaktů, já Vás pozvu do skupiny a potom v historii uvídíte skupinu "stádečko rančerek" tak na ni kliknete a můžete si začít psát se všema najednou;) To je dobrý, ne?
Také tam budou různé rančerské akce v rámci CAMH. Například společné výrábění přes webku.Myslím si, že se opravdu máte na co těšit. Akce se nyní vymýšlejí, podrobný rozpis s datumy a pravidelnými kroužky a kurzy zveřejním na CAMH! Takže budete mít na výběr z několika kroužků a kurzů pro zlepšení s rančerským tématem a hlavně spousty skvělé zábavy s lidmy, kteří jsou Vám v tolika ohledech tak blízcí!
Tak už se na Vás těším při Skypování!
Ve skupině zatím jsou:
rančerkanick na Skypu
JeifeJeife
MegiMegi
Hanča a LenčkaHaník, Leník
Grace (jáá!)Grace/Starlight
AšaNikdoooo

Táák!To by bylo všechno;) Ještě ochutnávka k fotkám;)
Grace

Tak nebuď smutná, když svět ti vše vzal,....

20. října 2013 v 12:29 | Grace |  novinky
Ahoj,
dnes tu píšu další článek.Proč to dělám? Já ani sama nevím.Ze zvyku to asi nebude.Já moc dobře znám ten pocit když ztratíte člověka, který vám je tak moc blízký, člověka na kterém Vám záleží.Tento článek asi nebude tak optimistický, jak by někdo z Vás čekal, ale co. Je mezi Vámi několik lidí, kteří si prostě nedali pokoj, pořád se mě ptali, kdy napíšu další článek.Lidi, věřte, já jsem ten nejtvrdohlavější člověk na světě a vždy si stojím za svou pravdou i když to občas taková pravda není.Můžu Vám říct narovinu, že nerada si přiznávám chybu. A teď píšu článek, vůbec nevím, jak jste to dokázali, protože tohle se u mě nestává moc často.Asi bude něco na tom, že tu mezi Vámi mám ještě být. Nechci, aby s tím někdo seknul kvůli mě, to rpoboha nikdy v životě nedělejte, že Wolke! Možná tohle je ten hlavní důvod, proč jsem tady.Nechci, abyste zažili to stejné co já, když mě opustilo pár lidí, kteří pro mě byli důležití.Možná to delší dobu nebude takové, jaké to bylo.
Nicméně na sebe můžete být hrdí, dokázali jste téměř nemožné, jste úžasný kolektiv.Hlavně, když táhnete za jedno.

**
Ještě je tu jedna věc, která stojí za zmínku.Přesně před čtyřmi roky jsem si koupila svůj první model. Ano, dopadlo to zajímavě.V den, který jsem už někdy něco začala, začínám to stejné znova.Možná to tak má být,možná to bude lepší než předtím.Ale věřte, nikdy se nebudu tvářit, že jsem ten článek nenapsala.Jen vám tím chci říct, abychom si vážili člověka, který Vám tu připadá jako samozdřejmý.Co když se něco stane a už ho nikdy neuvidíte?
**

Tak nebuď smutná,když svět ti vše vzal.
Když zbývá ti jediné, táhnout to dál!


Napsat "končím!" je těžké

18. října 2013 v 21:38 | Grace
Ahoj, lidi.
Před tímto článkem tu byl článek dost krátký. Já za to nemůžu, může za to blog.cz.
Byla to ta poslední kapka, která mě tak naštvala a viděsila, že už to nemůžu dál zvládat. Celý den jsem měla strašně špatnou náladu a snažila jsem se to potlačit tak, aby to nikdo nepoznal. Usmívala jsem se, i když mi tak nebylo.
Možná by mělo větší cenu, Vám povědět celý příběh.Skutečnost o tom, že vše není takové jaké se to zdá.

Přišla jsem na ranč.Byla jsem šťastná a poznávala další a další lidi.Pár z nich pro mě začalo vynikat a stávat se mými oblíbenými a možná dokonce i já jejich.Dá se mluit o jednom konkrétním jméně, které tu pro mě bylo od začátku.Andy, Andy mi vždycky pomohla.Říká Vám to něco? Možná ne, protože tato osoba již zkončila.Já přece jen chodím každý den na její blog a doufám, že tam bude článek s nápisem "Jsem zpět".Najednou každý začal končit, já začala mít problémy, ale snažila jsem se usmívat a sem je netahat. Tohle je totiž svět mích snů a já jej nechci kazit.Měla jsem těch konců pokrk, potom dál dalších věcí a dnes vše vybouchlo v problém, který je pro mne již neřešitelný.Prostě jsem musela smazat všechny svoje fotky, mé vzpomínky, mé diplomky, mé první dessy, pár článků a málem i celý blog. Všechno je háji kurňa všecko!

Můj příběh teď znáte, ještě Vám napíšu můj pocit, který není zrovna kladný.Píšu si s Jeife, která mi ohromě pomáhá a dodává mi naději,za to ji mám ráda.Jenže mi to tak zároveň znejasňuje pocity. Já nevím, proč tady mám být.To je ten pocit, kterého se nejvíc bojím.Pocit, který sráží moji maličkost na poslední příčku důležitosti.Pocit, který Vám zděluji možná naposled.

Pitomej důvod ke konci, co? Jenže Vy su zkuste pochopit moje pocity.Zkuste během minuty ztratit da roky práce, zkuste zjistit jednu pitomou skutečnost, kterou mi jen tak mimochodem mamka řekla, zkuste to a nebude Vám líp.

Vzkaz několika lidem, se kterými se už možná neuvidím:

Jeife - Píšeme si přes Skype, mám tě strašně ráda!Táhni to tu za mne, pokud zkočním a "Nikdy nepřestaň snít!"

Haník-Jsme spolu krátce, ale i za tu dobu ses mi vryla do paměti jako milá osůbka, která mi bude chybět. Máš pěkný blog, dlouhé články. "Doufám, že ti nováčci přijdou!"

Leník- Jak málo nám chybělo, abychom si spolu reálně podali ruce a vyměnili si názory.Ty mi budeš strašně chybět, Tvé krásné článka a vtipy." Ať se máš navždy dobře!"

Hanicka.konicek- Tvé články mi budou chybět.Vždy zábavně a kreativně napsané, krásné vedení blogu, úžasné komentáře, fotky a výrobky! " Zůstaň tu dlouho a věřím, že dokážeš pohnout modelovým světem!"

Elocin - Máš super názory a seš mi tak strašně podobná.Budeš tu jako moje druhé já bdít nad tímto světetm, OK? "Vš bude lepší,uvidíš!"

Samozdřejmě také děkuji úplně všem, které neznám tak dlouho.Děkuji všem, kteří si tento článek přečtou.Děkuji všem, kteří mě povzbudí.Možná, že to tak ani nedopadne, možná tohle bude jen jedna kapitolka mého rančerského života.Já se jen potřebovala vypsat a napsat těm, kteří by po mě zůstaly, kdybych odešla.Nemám chuť si to po sobě číst.Nemám sílu.Omluvte chyby

Ortel je vyřčen, článek je napsán a ve vzduchu vysí moje slova: "Společně postavíme tuto komunitu na nohy, rančerky!"

Lenka(teď ne mou přezdívkou)

Dárečky pro SB - 1 díl

16. října 2013 v 20:01 | Grace
Ahoj!
Po včerejším naštvanějším člnku, to bude zase jeden opravdu pozitivní- děkovný.K minulému článku jste mi připsali 13 komentářů za 24 hodin, což je na můj blog dost dobré:3
Takže už je to lepší, zřejmě se Vám HS i líbí, doufám:) Fotky se Vám také snad líbily, vytáhla jsem z toho foťáku všechno:)
Udělala jsem Vám ikonky a oddělovače.Jedu podle seznamu a dnes sem dám prvních šest:)
Fotečky, které jsem použila jsou Vaše!:)
Vyrobila jsem jen těm aktivním, u kterých vím, že moje doplňky využijí:)

Udělala jsem také sobě, celkem jsem potřebovala:D


Co oči nevidí, to srdce nepálí? Spíše naopak!

15. října 2013 v 19:47 | Grace |  Ostatní
Ahoj rančerky!
Jak je?
Já ani nevím co bych Vám napsala.Mám nachystaný námět na článek, ale moc se mi do toho nechce, stejně si to ani nikdo nepřečte.To jsem Vám právě chtěla říct.Myslela jsem, že máte Halloweenský speciál rádi, bohužel asi ne:( Si asi myslíte, že když nenapíšete komentář k příběhu a napíšete ho až k přístímu článku, tak to nepoznám.Jenže já to poznám! U příběhu byly jen tři kometáře, zatímco návštěvnost byla nadprůměrná (36 lidí!,děkuji) HAHAHA! Divný, ne? Tak sakra napište, když to nečtete rádi!Bude to mnohem lepší, než abych vynaložila čas(kterého mám mimochodem hodně málo) na nic!Také mi to trvá napsat a vymyslet, je to i námaha:( Jenže Vám se to asi moc nelíbí, co?
**
Ukázka návštěvnosti:
Navstevnost za minuly tyden (7.10. 2013 - 13.10. 2013) je:
Pondeli: 36
Utery: 33
Streda: 32
Ctvrtek: 28
Patek: 30
Sobota: 28
Nedele: 30
**
Raději ten článek nebudu psát dlouhý, aby si ho aspoň někdo přečetl.Byla jsem fotit, což Vás určitě zajímá:3 Dám sem fotky, ať máte alespoň něco komentovat.Fotila jsem v neděli u rybníků, které se pomalu připravují na výlov.To znamená, že byly poloprázdné a já měla moc ideální podmínky:3 A co z toho vzniklo? Můj bombový foťáček to pokazil! Nevadí, na Vánoce bude nový;)

Tak ZDE jsou fotky, uduste(né, to je sranda, mám Vás ráda:) ) užijte si je!

Tady je ukázka:

A jedna 737 na závěr:)

Grace

Halloweenský speciál -2. díl

13. října 2013 v 20:52 | Grace |  Halloweenský speciál
Auta se pomalu blížila.Jejich světla ozařovala cestu v mlze a já bezmyšlenkovitě začala mávat.Nyní již byli jasné jejich obrysy.Prví auto byla modrá Škodovka, ve kterém určitě jela Bebe.Kdo byl v druhém se ukázalo také,mělo slovenskou dopravní značku,takže to nemohl být nikdo jiný než Naty.Auta zastavila,otevřely se dveře a z nich vystoupily osoby přesně podle mého očekávání.Bebe se ohlédla, aby se podívala kdo přijel v autu za ní.Pak mě obě uviděli.Zamířili ke mě,abychom se mohli pozdravit."Kdo jsi?" zamířila svoji otázku směrem k Naty."To je Naty",řekla jsem místo ní."Jak proboha znáš moji přezdívku?" "Uhm,tušení" odpověděla jsem opatrně."Takže, Naty a Bebe.Vítejte na naší chatě.Půjdeme dovnitř a podíváme se,co dělají Jeife a Liška,Aša ještě nedorazila".Vydali jsme se plouživým krokem k chatě a já pozorovala holky, které si nesly také krabice s kostými a modely."Otevřela jsem holkám dveře,ale místo chodby v nich stál taťka šmloula.Strašidelný taťka šmoula, který si zapoměl zapnout poklopec a kouká mu modrásek.Naty a Bebe začali okamžitě ječet a já se smála.Ašo? Co tady děláš? "Přijela jsem s Liškou.Chystala jsem si ale postel, a tak si mě nikdo nevšml." vysvětlila mi Aša"Proč ses nelekla, je na mě něco směšného?"otázala se mě."Já jsem si tak trochu zvykla, to holky začali jančit" odpověděla jsem jí."Nemohli bychom jít donitř, je tu mokro a zima"prosila Naty.Aša uvolnila vstup do chaty a holkám se poprvé ukázala chodba s dýní."Bojíš se?" přečetla nahlas Bebe."Tak trochu" odpověděla nahlas Naty."To bych neříkala,počkej na..."nedořekla jsem a liška vykoukla z kuchyně.
"Áááááááá",ječela Naty.Bebe si zakrývala oči a já se v klidu vyrovnávala s tím, že se budu muset přestat tolik bát, pokud budu chtít přežít tento víkend."Co je? Proč každý kdo mě poprvé uvidí zaječí?Vy, Grace, Jeife, dokonce i Aša!Co je se mnou? Jsem špatně přejetá? otázala se Liška opatrně."Uhm, ne.Tvé pneumatiky jsou v pořádku" odpověděla jsem jí sarkasticky.Se smíchem jsme vešli do obývacího pokoje."Ty ses jí také lekla Ašo?"zeptala se Bebe."No,měla jsi ji vidět na ulici.Když přecházela silnici tak.." "No tak jsem spadla,no!Ten kostým je moc velký!"přerušila ji Liška.Aša ale pokračovala dál:"Vypadalo to reálně.Nebyla jsem jediná, kdo se bál o její zdraví",konstatovala smutně. Místnost se rozezněla smíchem a bylo vidět, že všichni se opravdu baví.Na stole přibyly koně,dýně a jídlo."Tady jsem vám koupila večeři"ukázala pyšně Jeife na pizzu."Tyhle jsou vegetariánské a pro případ jsem koupila i jednu s masem.Aša se usadila k pizze a pustila se do jídla."Tak my si půjdem navléct kostýmy, připadám si mezi Vámi jako nahá"navrhla jsem a podívala se po Bebe a Naty."Jo, půjdeme"přikývli."Záchod je támhle",řekla spiklenecky Aša. "Já tam budu první!" zvolala jsem a utíkala k záchodu.Naty se vydala za mnou,Bebe jen šla s kostýmem a spiklenecky mě pozorovala.Zabouchla jsem za sebou dveře a navlékla si kostým čarodejnice.Škoda,ducha v obchodě neměli,pomyslela jsem si.

JÁ!:D