Červen 2013

BCHF: Disciplína, kterou téměř nefotím

30. června 2013 v 15:00 | Keník |  Bláznivá challenge fotografa
PŘEDNASTAVENO

WESTERN

To bylo jednoduché.Jelikož ani nemám žádné westernové postavičky.Až na Classic,tam mám westernové sedlo,ale moc je nefotím.Western mě ani celkově jako dispilnína moc nezaujal a nemám ho zrovna v lásce.Zejména díky složitým a často až moc náročným prvkům a těžkému sedlu.A co,jak to máte s westernem vy?


Martinka

30. června 2013 v 14:59 | Keník
Plemeno:Fallabela
Pohlaví:klisna
Povaha: Je velice malá,ale velice odvážná.Je opradová kamarádka a se všemi koníky zatím vychází velice pohodově.Na lidi je také moc hodná,ale když se jí něco nelíbí,tak se raději kliďte.Zkope vás až si týden nesednete.Když se rozzlobí,je hodně zákeřná!
Věk: 3 roky
Potomek: /
Zaměření: mazel
Rodiče: hledáme....
CM: ne
Značka:Schleich
Cena:139Kč
Vzácnost: 3/10
Stav: 10/10

Vysvědčení

28. června 2013 v 11:36 | Keník
Ahoj!
*Sem si uvědomila že s tím článkem o SCH jsem to trochu přehnala,promiňte.Já se prostě jen nestydím říct,to so si momentálně myslím.*


Jak vám dopadlo vízo?Mě více než uspokojivě.Mám samé jedničky a jsem velice šťastná!Dnes už jsem byla ve škoe jen naskok.Seděli jsme v lavicích a poslouchali třídní rozhlas.Pak se šlo na věc,paní učitelka začala rozdávat vysvědčení.Každému něco řekla a já se tak dozvěděla nemilé překvapení.Jeden můj kamarád odchází na jinou školu.Bude se mi po něm stýskat,protože nezapomenu na to,jak jsme se v páté třídě radovali na hřišti....
Pak bylo těžké dostat se vůbec ze školy,protože lidi z devítky po nás lili ocet,šlehačku,ajíčka,herkules(lepidlo) a stříkali sprej na vlasy.Já dostala zásah octem:D
Když jsem vyběhla ze školy,nasedla jsem do autobusu se záměrem navšívit učitele ze staré školy.
Někdo zazvonil na zvonek a e deřích stojí ředitel bývalé základky.S vysědčením v ruce jsme se rozhlíželi,co se změnilo a vpomínali jaé to tady bylo "za nás".Otevřelo se mi plno nových vzpomínek.
Povídali jsme si s učitelkami podle kterých,jsme se změnili k nepoznání.
Když jsme vyšli ze dvěří,rozloučila jsem se s Bebe a odešla s kamarádkou domů.....

POSLEDNÍ LIVE ČLÁNEK,AHOJ!


Jak to bude o prázdninách?

27. června 2013 v 15:01 | Keník |  novinky
Ah,konečně prázdniny!
Ale jak to bude s blogem o prázdninách?

29.6.-11.7. Skautský tábor
Takže tedy pozítří jedu na tábor.

-Neobíhám(po dobu táboru)
-Články přednastaveny zřejmě obden,nejspíš challenge,něco o mně také nějaké info
-bude přednastavená fotosoutěž s přihláškou do konce července
-Budu ráda,když sem někdo zajde:)
14.7.-18.7 dovolená Orlické hory
-podrobné info později
-čekejte fotky
24.8.-31.8 dovolená Šumava
-podrobné info později
-čekejte fotky
prázniny u babičky,dědečka a srejdy(pro vás nic,počítač mají:D)Jdu přednastavit články na tábor,,Ahoj!"


"Goodbye forever!"

26. června 2013 v 19:56 | Keník |  novinky
Konečné rozhodnutí!Končím,vážení!

© Aurora

BCHF: Disciplína,jejíž focení zbožňuji

25. června 2013 v 18:25 | Keník


Nad tím jsem chvíli přemýšlela,ale ptom jsem dospěla jednoznačného výsledku-
je to přirozená komunikace!
Horsemaship se mi fotí opravdu dobře.Rády fotím okamžiky,kdy jsou si jezdec a kůň tak blízko.Kdy spolu téměř splývají.Pro mě je prostě kásné,prohlížet si za pár let takové fotky a vidět,jaké to kdysy bylo krásné!


Terčin životopis díl 12 - překvapení!

24. června 2013 v 15:35 | Keník |  Seriál-žiotopis jedné čarodějky aneb naše Terka!
Víš, jak jsi mi říkala,že se pokusíš najít strážce dřív než bude pozdě? Hmmm,přikývla Terka. Vzdej to,řekla její máma."Ale proč ?Vždyť si vždy stála při mě!Co se stalo?Myslíš si,že to není dobré?,vyhrkla zmateně Terka a zahleděla se na starou umírající klisnu.Protože,ty už jsi ho našla...."A kdo to je?",mluvila Terka jako opřekot."Sirius?"-podívala se na zmateného kamaráda."Ne,není ro Sirius".Terka ucítila,jak se vedle ní Sirius hluboce oddechl."Ale máš pravdu,pokračovala klisna,je v téhle místnosti,jsi to ty mé dítě!Dořekla klisna z posledních sil.Nakonec Terčina makta naposledy řekla,"Sbohem,nyní jsem připravena zemřít".Jamile to dořekla,zavřela oči a naposledy vydechla.Objevila se kolem ní růžová záře,kterou Terka ještě nikdy neviděla.Byla oslepující!Terka zavřela oči,a když opět otevřela víčka,její matka už tam nebyla.
Né mami!Ty mi nemůžeš udělat!Vzlykala Terka o stošest.Svalila se na její postel a do rána už nevstala.
Když se ráno probudila ne jí tak známém místě,už jako kdyby si ho nepamatovala.Stěny jí ylo povědomé,hračky,obrazy....potom si začala vzpomínat na včerejší večer.Sešla dolů do kuchyně kde už voněla snídaně.Instynktivně řekla" Ahoj mami",ale místo mámi a voňavé buchty tu seděl Sirius s přiálenými palačinkami.Vůně vycházela z jeho kopyta,aby překryla ten puch z palačinek.Terka si je trochu upravíla kozlem,aby nebyli tak připálené a mlčky se do nich zakousla.Velice jí chyběla máma....
Sirus udělal to stejné,a tak tam oba seděli s palačinkami,v Terce tak známé kuchyni.Bylo slunečné ráno,které věštilo ještě slunečnější a krásnější den.Pro Terku však nikoliv.Přemýšlela a své nové úloze strážce a o tom,jak křišťály vůbec najde.Nejdříve ze všeho chtěla prohledat malý rodný domek.Máma tu přece musela mýt schovanou mapu.I když o tom nikdy neslyšela,jako by tušila,že její máma byla strážkyní před ní.A pak si vzpoměla!

Rozcestník- příběhy

24. června 2013 v 15:11 | Keník

Cesta na vrchol


Příběhy slavnýchHalloweenský speciál


HLS se náramě vydařila

23. června 2013 v 11:19 | Keník |  novinky
Bylo to úžasné!
Mě se HLS hodně líbila a odvezla jsem si plno nováčků.Také se mi moc líbili tradíci a tak jsem si také jednoho musela odvést!Prostě to bylo nej a poznala jsem spoustu dobrých holek!No nic,nebudu kecat a dám sem fotky!

fotka by Rainbow mamka:D

Jsem tu zpět

21. června 2013 v 13:32 | Keník |  novinky
Ještě prosím o dva dny klidu,pak se určitě vrátím na plno s fotkami,chellenges a jinými rančovými věcmi!

1)Oběhnu Vás:)
2)Včera jsem byli na božím muzikálu Kočky (Cats)-bylo to úžasné.Konec celkem smutný,ale fat to bylo super!Chtěla jsem su koupit lezáček-přijdu k prodavačce a zepatám se:"Kolik stojí ten program?","Tenhle je za 98!"
To byla knížka sotva o deseti stránkách.Hrůza to zdražování.

3)Co plánuji po HLS na blog:
-pokračování všech příběhů,tedy: Terčin životopis , Cesta na vrchol a příběhy slavných
- challenge: Bláznivá challenge fotografa a Challengne about me(by Pompin)
-další nová SR
- fotky
-profilky
-spoustu aktivity !:D

To by bylo zatím vše,pá pá!:D